O nás

objednať termín online

 

Salón DivaBeauty Vás pozýva do sveta skutočnej krásy, harmónie a relaxu. Pracujeme s profesionálnymi produktami značky DERMALOGICA, ktorá ponúka kvalitné prípravky bez obsahu bežne používaných zložiek, ktoré nesú so sebou riziko podráždenia.

Využite všetky služby na jednom mieste - kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra a masáže. Zároveň Vám ponúkame bezplatné parkovanie na vyhradených miestach priamo pri salóne. 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Septembrové zľavy

Vykročte správne do jesene. Doprajte po lete výživu svojej pleti aj vlasom.

1.     Ošetrenie pleti mikrodermabráziou

Mikrodermabrázia je jemné obrusovanie vrchnej časti pokožky tváre pomocou ktorej bude Vaša pleť zjednotená a jemná na dotyk. Po ošetrení sa aktívne látky dostávajú hlbšie do pokožky, čím dochádza k jej lepšej výžive. Súčasťou ošetrenia je aj relaxačná masáž tváre.

Ošetrenie zahŕňa: analýzu pleti, povrchové čistenie pleti, peeling, mikrodermabráziu, aplikáciu špecialného séra, masáž tváre, masku, záverečný krém, úpravu obočia.

Nepremeškajte zvýhodnenú cenu ošetrenia 42 eur počas celého septembra.  (Pôvodná cena 48 eur)

 

2.     Vlasová kúra Malibu C Makeover

Vlasová kúra zameraná na uzdravenie poškodených vlasov. Vlasy zbavuje od nánosov z vody, ako sú chlór a minerály, obnovuje ich zdravú hydratáciu a prirodzený lesk. Súčasťou kúry je aj jemná masáž pokožky hlavy.

Nepremeškajte zvýhodnenú cenu vlasovej kúry 22 eur počas celého septembra.  (Pôvodná cena 25 eur)

Fotogaléria: