Masáže a telové zábaly

Aplikácie:

Typ služby:

Masáže a telové zábaly svojimi účinkami oživujú celý organizmus, zjemňujú, detoxikujú, hydratujú a spevňujú pokožku.

Masáž tela

Masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka tela môže stať pružnejšou a môžete tak predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva – napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia. Čo je však možno najdôležitejšie – celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia, vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek” sa používa dodnes.

 

Druhy zábalov:

Zábal škoricovým krémom
 
Má spaľovací účinok, ktorý upravuje metabolizmus - odpadové látky sa z organizmu pomaly vylučujú a ukladanie tuku do buniek sa spomaľuje. Pokožka sa regeneruje. Výrazne pomáha odstraňovať celulitídu. Pôsobí relaxačne a navodzuje pocit harmónie.
 
Zábal čokoládovým krémom
 
Obsahuje pre pokožku veľmi cenné vitamíny a minerálne látky. Zlepšuje a zrýchľuje látkovú výmenu a po aplikácii je pokožka vlhká, pružná a pevná. Pomarančový olej zabezpečuje rovnomerné rozloženie vody, čím prispieva k osvieženiu celého tela. Čokoláda pozitívne vplýva na tvorbu endorfínu a tak pomáha naplniť telo i dušu harmonickou energiou.
 
Zábal paprikovým krémom
 
Zábal s výťažkom papriky s anticelulitídovým účinkom upravuje povrch pokožky, vylučujú sa z tela odpadové látky a uložený tuk sa spaľuje.
Priaznivo pomáha odstrániť celulitídu a prispieva k zmenšeniu tukovej vrstvy v oblasti brucha, zadnej časti tela a stehien. Pri nanesení jemnej vrstvy krému je cítiť jemné poštipkávanie.
 
Teplý rašelinový zábal